Proč vznikla stránka optimalizace financí?

Lidé v České republice jsou v hodnocení zemí EU v oblasti finančnictví velmi konzervativní. Znamená to, že jsme lhostejní ke svým penězům a necháváme vydělávat banky naše těžce nabité peníze. Místo toho aby naše peníze pracovali pro nás, pracují pro banku.


Proč se zabýváme optimalizací financí?

  • Setkáváme se často s klienty, kteří často platí finanční produkty, které ve skutečnosti ani tak nepotřebují nebo mají mylné představy o jejich užitku.
  • Optimalizací financí se zabýváme, protože většina lidí v České republice má zbytečné výdaje na finančních produktech, a tak stále více tuto službu klienti vyhledávají.

  

Naplňování poslání optimalizace financí

Požadavky na úspěch našeho projektu představují náročnou práci z pohledu vysoké odpovědnosti, kvality, etiky a především odbornosti. Věříme, že však investovaný čas se nám vrátí v podobě řady spokojených klientů a referencí. Cílem je klientovi nejen správně nastavit a zprostředkovat produkty a služby v rámci finančního poradenství, ale i předat základní informace o finančním a kapitálovém trhu k dalšímu rozvoji jeho finanční inteligence a dlouhodobé spolupráci. Naše finanční řešení napomáhají klientům prožít plnohodnotnější život a plnit si své cíle, přání, sny a potřeby.

 

E-mail: info@finfocus.cz

Čím méně se staráte o Vaše finance, tím větší je to nutnost. 
Čím dříve to zjistíte, tím méně ztratíte.

Co je optimalizace financí?
Optimalizace je úprava skladby výdajů na stávajících finančních produktech tak, aby odpovídala Vašim aktuálním a budoucím potřebám a možnostem, a zároveň snížení nákladů a zvýšení výnosů aplikováním moderních finančních řešení.
Proč optimalizovat?
Stejně jako vše kolem Vás, potřebují i Vaše finance pravidelný servis. Některé starší finanční produkty mohou být stále výhodné, jiné ne. Také Vaše životní nebo finanční situace se v čase mění a Vaše staré finanční portfolio již nemusí zcela odpovídat Vašim potřebám.
Jak optimalizovat?
Prostě. Řekněte jak si představujete uspořádat Vaše finance. My Vám řekneme, jaké jsou možnosti na trhu financí a jaké jsou Vaše možnosti. Vytvoříme Vám finanční plán, který Vám ušetří výdaje a navýší zisky.
A to vše zcela ZDARMA.
Absolutní optimalizace!
Pasivní příjem
V rámci našeho finančního poradenství radíme také svým klientům jak rozvíjet jejich pasivní příjem, aby přesáhl jejich celkové rodinné výdaje.