VAŠE PŘÁNÍ, VAŠE HODNOCENÍ, VAŠE KRITIKA!

Zašlete nám prosím Vaše postřehy a hodnocení k naší spolupráci


* Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš mobil / telefon:
Váš názor a pohled na naše služby:

Souhlasím s umístěním referencí na stránkách
www.optimalizace-financí.cz

Souhlasím se zasíláním informací v rámci optimalizace financí

Zadejte prosím znaky z obrázku:


HODNOCENÍ NAŠICH KLIENTŮ

“Podle vlastních zkušeností opravdu mohu vřele doporučit.Ochota,vstřícnost,flexibilita.Skvělé kompletní finanční poradenství.Vše úhledné,kompletně a profesionálně zpracované s přesností a pečlivostí.Těším se na další spolupráci.”
- Gabriela Kortová (gabriela.kortova@golemfinance.cz)

“Všem doporučuji, výborná spolupráce, vše jsme zařídily podle mých požadavků a nadále budeme sledovat moje portfolio. Těším se na další spolupráci.”
- Josef Antoníček (antonicek@seznam.cz)

“Dlouho jsem hledal člověka, který nebude prodávat finanční služby za účelem vlastního profitu bez ohledu na klientovi potřeby a možnosti. Jeho prioritou bylo moje spokojenost. Za to a za strávený čas děkuji. Vzhledem k jeho spolehlivosti, přístupu a schopnostem společně pokračujeme v dalších finančních aktivitách.”
- Robert Dominik (robert.dominik@perpetum-money.com)

“Rychlé a srozumitelné jednání. Produkty přesně podle našich představ. Srozumitelně vysvětleny i nám laikům. Příjemné prostředí. Velmi spokojeni jsme s radou o změně účtu - nyní ho máme téměř bez poplatků. V budoucnu se na p. Brože opět obrátíme.”
- Erika a Stanislav Buňatovi (dvdobchod@volny.cz)

“Jsem velice spokojen se službami společnosti finFOCUS a především s poradcem panem Emilem Brožem. Doporučuji. Dalibor Gazur”
- Dalibor Gazur (info@cccompany.eu)

“Jsem velice spokojen s prací pana Emila Brože - profesionální přístup, znalost problematiky a vstřícné jednání. Jsem velmi rád, že jsem dostal doporučení a mohu ho vřele doporučit. Bez jeho pomoci si to už ani nedokážu představit.”
- Peter Timko (ptimko@systemfiltration.cz)